KONTAKT

UPRAVA

Mag. Zita Kellermayer-Kraus
Direktor i vlasnica

Mobitel: +43 664 10 600 42
Tel: +43 2252 251214 12
Fax: +43 2252 251214 20
zita.kellermayer@kkprovitrum.at

Harald Kraus
Direktor i vlasnik

Mobitel: +43 664 10 10 100
Tel: +43 2252 251214 11
Fax.: +43 2252 251214 20
harald.kraus@kkprovitrum.at

LOKACIJE REGIJA ADRIA

K & K ProVitrum GmbH ured Zagreb

Selska ul. 33, Sesvete
10360 Zagreb

K & K ProVitrum d.o.o. Beograd

Partizanski blok ulica 3, broj 18, lokal broj 1
11060 Krnjača, Beograd

PRODAJA ADRIJA REGIJA

dejan-klobucaric-02

Dejan Klobučarić
Sales Manager za Adrija regiju

Mobitel: +385 99 43 70 065
dejan.klobucaric@kkprovitrum.at

Viktor Trpevski 02

Viktor Trpevski
Menadžer prodaje Srbija

Mobitel: +381 63 83 27 685
kancelarija@kkprovitrum.at

UREDSKI POSLOVI

Filiz Karakurt
Filiz Karakurt

Voditeljica uredskih poslova

Tel: +43 2252 251214 10
Fax: +43 2252 251214 20
filiz.karakurt@kkprovitrum.at

 

josef-graf-02

Josef Graf
Uredske poslove

Tel: +43 2252 251214 13
Fax: +43 2252 251214 20
auftrag@kkprovitrum.at

igor-divjak-01

Igor Divjak
Uredske poslove

Tel: +43 2252 251214 10
Fax: +43 2252 251214 20
office@kkprovitrum.at

Andreas Berger

Andreas Berger
Uredske poslove

Tel: +43 2252 251214 13
Fax: +43 2252 251214 20
auftrag@kkprovitrum.at

MARKETING

SERVIS

RAČUNOVODSTVO

rene-haller-05

René Haller
Marketing

Mobitel: +43 664 882 458 96
marketing@kkprovitrum.at

Matthias Grill

Matthias Grill
Servis usluga

Mobitel: +43 664 888 72 683
Tel: +43 2252 251214 17
Fax.: +43 2252 251214 20
matthias.grill@kkprovitrum.at

alex-kahry-05

Alexander Kahry
Servis

Mobitel: +43 664 882 458 97
Tel: +43 2252 251214 10
Fax: +43 2252 251214 20
alexander.kahry@kkprovitrum.at

marlene-schalko-02

Marlene Schalko
Računovodstvo

Tel: +43 2252 251214 14
Fax: +43 2252 251214 20
buchhaltung@kkprovitrum.at