Vedení společnosti

Harald Kraus

Harald Kraus
Jednatel & majitel

Mobil: +43 664 10 10 100
Tel.: +43 2252 251214 11
Fax.: +43 2252 251214 20
harald.kraus@kkprovitrum.at

Mag. Zita Kellermayer-Kraus

Mag. Zita Kellermayer-Kraus
Jednatelka & majitelka

Mobil: +43 664 10 600 42
Tel.: +43 2252 251214 12
Fax.: +43 2252 251214 20
zita.kellermayer@kkprovitrum.at

Prodej

Rakousko, Jaderská oblast & Švýcarsko

Ivan Stanic

Ivan Stanic
Vedoucí prodeje Rakousko,
Jaderská oblast & Švýcarsko

Mobil: +43 664 882 98 639
Tel.: +43 2252 251214 15
Fax: +43 2252 251214 20
ivan.stanic@kkprovitrum.at

Albert Otto

Albert Otto
Country Manažer
Rakousku a Švýcarsku

Mobil: +43 664 882 272 25
Fax: +43 2252 251214 20
albert.otto@kkprovitrum.at

dejan-klobucaric-01a

Dejan Klobučarić
Country Manager Jaderská oblast

Mobil: +385 99 43 70 065
dejan.klobucaric@kkprovitrum.at

Česká a Slovenská Republika

jiri-weidemann-01

Jiří Weidemann
Country Manager CZ & SK

Mobil: +420 777 275 377
jiri.weidemann@kkprovitrum.at

Martin-Stepanik-01

Martin Štěpaník
Sales Manager CZ & SK

Mobil: +420 607 518 334
martin.stepanik@kkprovitrum.at

Maďarsko

Arpad Gulyas

Árpád Gulyás
Country Manager Maďarsko

Mobil: +36 70 364 11 59
Fax.: +43 2252 251214 20
arpad.gulyas@kkprovitrum.at

Obchodní kancelář

FLQ-e1443510893408

Filiz Karakurt
Vedoucí obchodní
kanceláře

Tel.: +43 2252 251214 10
Fax: +43 2252 251214 20
filiz.karakurt@kkprovitrum.at

Marketing

René Haller

René Haller
Marketing

Mobil: +43 664 882 458 96
Fax.: +43 2252 251214 20
marketing@kkprovitrum.at

Technický servis

Matthias Grill

Matthias Grill
Vedoucí servisu

Mobil: +43 664 888 72 683
Tel.: +43 2252 251214 17
Fax: +43 2252 251214 20
matthias.grill@kkprovitrum.at

Alexander Kahry

Alexander Kahry
Servisní technik

Mobil: +43 664 882 458 97
Tel.: +43 2252 251214 10
Fax.: +43 2252 251214 20
alexander.kahry@kkprovitrum.at